Hotel Pellegrino House

  • Wi-Fi
  • Klimatyzacja
  • Przyjazny zwierzętom

Atrakcje okolicy, w tym Kościół Niepokalanego Poczęcia, znajdują się mniej niż 8 min spacerem od wygodnego Hotel Pellegrino House Palermo.

Restauracja Trattoria Ai Cascinari jest doskonałym miejscem z kuchnią śródziemnomorską i znajduje się prawie 300 m od hotelu.

Teatro Massimo jest w odległości 950 metrów, a Catacombe Paleocristiane di Porta d'Ossuna znajduje się o rzut kamieniem od wygodnego hotelu. Plac Quattro Canti leży nie więcej niż 1 km od tego hotelu. Zatrzymując się w Pellegrino House, można również podziwiać takie atrakcje przyrodnicze jak Park Foro Italico, które znajdują się w odległości 25-minutowego spaceru. Obiekt noclegowy leży w malej odległości od przystanku autobusowego Alberto Amedeo - Tribunale.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Hotel Pellegrino House Palermo
Emanuela Home
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Emanuela Home

7.6
Dobry 206 opinii
73 m od nieruchomości
USD 55 USD 50
za noc
Casa Pinello
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Pinello

73 m od nieruchomości
USD 74 USD 67
za noc
Aurora Center City - Rooms
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Aurora Center City - Rooms

9.4
Wspaniały 171 opinii
228 m od nieruchomości
USD 60 USD 54
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom
    Często Zadawane Pytania
    • Jaki przystanek kolejowy znajduje się najbliżej wygodnego Hotel Pellegrino House?
      Najbliższy do wygodnego Hotel Pellegrino House przystanek kolejowy to Palermo Central, położony w mniej niż 1 km stąd.
    • Czy parking jest bezpłatny w Hotel Pellegrino House?
      Tak, podczas pobytu w Hotel Pellegrino House można zostawić samochód na parkingu za darmo.
    • Czy mogę zabrać zwierzaka do wygodnego Hotel Pellegrino House?
      Tak, zwierzęta są zazwyczaj dozwolone w wygodnym Hotel Pellegrino House, ale zawsze najlepiej zadzwonić wcześniej, aby potwierdzić.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Hotel Pellegrino House Palermo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij